1. Про скасування рішення сесії сільської ради від 10.07.2020 № VII/8- 40 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину України Вакуленку Сергію Андрійовичу в межах  с.Новофедорівка Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області».

2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину України Літвінову Андрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Завидо-Борзенка на територію Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області. Кадастровий номер: 1422084400:08:000:0045.

3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину України Мовчан Василю Івановичу в межах с.Василівка Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області.

4. Про внесення змін до рішення сесії від 20.12.2019 року № VII/51-4 «Про затвердження штатного розпису Новофедорівського сільського клубу та Завидо-Кудашевського сільського клубу». РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО