26 листопада 2021 року відбулася  XVІ чергова сесія Криворізької  сільської ради восьмого скликання.

На сесії зареєструвалось 17 депутати із 21, депутати з поважних причин були відсутні.

На порядок денний XVІ сесії Криворізької  сільської ради восьмого скликання виносилось  54  проєктів  рішень. Було вирішено повторно інформувати лише з тих питань, з яких виникали питання чи які виносились на опрацювання.

Основні питання це :

• Про хід виконання  рішення сесії Криворізької сільської ради від 24.12.2020 № VІІI/3-16 «Про Програму економічного і соціального розвитку Криворізької сільської ради на 2021 рік».
  • Про хід виконання рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 № VIIІ/3-17 «Про бюджет Криворізької сільської територіальної громади на 2021рік» за підсумками 9 місяців.
  • Заслухали інформацію про діяльність Добропільського відділу Покровської окружної прокуратури.
  • Земельні питання.

Та інші питання.