Відкриття рахунку у банку для цілей одноразового декларування

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

В Електронному кабінеті надано можливість інформування територіальних громад

На виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України з 01 січня 2021 року Державною податковою службою України запроваджено електронне інформування територіальних громад через Електронний кабінет:

Чи відображається  в одноразовій декларації майно, придбане після  01 січня 2021 року?

Чи відображається в одноразовій декларації майно, придбане після 01 січня 2021 року?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

Одноразове декларування: чи повинна фізична особа додавати до декларації документи, що підтверджують суму коштів, розміщених на рахунках у банках України в національній або іноземній валюті?

1.	Одноразове декларування: повернення надміру сплаченої суми збору

1. Одноразове декларування: повернення надміру сплаченої суми збору

Одноразове декларування: від якої відповідальності звільняється декларант?

Одноразове декларування: які санкції передбачені за несплату  або сплату в неповному обсязі суми збору?

Одноразове декларування: які санкції передбачені за несплату або сплату в неповному обсязі суми збору?

Одноразове декларування: як розрахувати базу для нарахування збору щодо валютних цінностей?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: чи може скористатися декларуванням особа, яка у період з 01 січня 2005 року перебувала на державній службі певний проміжок часу?

Одноразове декларування: хто має можливість легалізувати активи?