В Криворізькій ОТГ здійснено завезення піску на територію кладовищ.

Фото без опису     З наближенням пасхальних та поминальних днів кожна родина намагається прибрати могили померлих близьких та рідних.
          На минулому тижні на всі кладовища, розташовані на території Криворізької ОТГ було здійснено завезення піску.
           Висловлюємо щиру подяку керівництву ПрАТ "Глини Донбасу" за наданий пісок, а також Валерію Благову за підвезення його на територію громади і ТОВ "Перспектива" за розміщення, збереження та підвезення на кладовища Добропільської сільської ради піску.

Дякуємо за допомогу керівникам підприємств "ім.Чапаєва", "ДСП", "Рута-Плюс", підприємцям: Сергію Броваренко, Олегу Карманцю, Олександру Столяренко, Івану Хлопецькому, Миколі Журко, Дмитру Гудзоватому, депутатам сільської ради Миколі Татаренко, Андрію Борисову, Володимиру Кононенко, Андрію Гудзоватому, Андрію Круговому, Миколі Маслаку.

Фото без опису
        Закликаємо всіх мешканців раціонально використовувати завезений пісок при впорядкуванні могил рідних та близьких.
          Сподіваємось, що завезеного матеріалу вистачить всім для проведення робіт з упорядкування могил, надіємося на порозуміння громадян!