Турбота про населення!

Напередодні найважливішого християнського свята – Великодня, Криворізький сільський голова Анна Павлова відвідала найбільш незахищені верства населення з приємною місією. Анна Іванівна привітала зі святом жителів і привезла освячені паски для багатодітних, малозабезпечних сімей та людей похилого віку.

В цьому році святкування проходить без великодніх кошиків і відвідування храму через карантинні заходи.

Усім парафіянам рекомендуєть залишатися вдома і зайвий раз не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Тож, про всі нюанси, пов’язані з освяченням традиційних пасок, голова громади подбала заздалегідь.  Обряд освячення було проведено о.Дмитром в Свято-Миколаївському храмі с.Криворіжжя.