Онлайн комунікація з громадами

Фото без опису  В Добропільському міському центрі зайнятості  24 квітня 2020 року  відбулась  Skype - конференція з Шахівською ОТГ, Криворізькою ОТГ, міськими, сільськими та селищною радами і комунальними підприємствами.

Заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями Олена Хара зупинилась на питаннях організації громадських робіт в сучасних умовах, наданні допомоги по частковому безробіттю для малого та середнього підприємництва, спрощеної процедури реєстрації безробітних. Учасники заходу були ознайомлені з  чат - ботом в  месенджері Telegram, де є можливість дізнатися про:

• порядок роботи центрів зайнятості Донеччини під час карантину;
  • вакансії та можливості для онлайн-навчання;
  • потенційних працівників;
  • умови фінансової підтримки роботодавців;
  • можливості для створення власної справи та розвитку бізнесу;
  • електронні сервіси служби зайнятості;
  • телефони «гарячих ліній» та Skype адрес центрів зайнятості.

Сьогодні ми працюємо в непрості часи, але об’єднавши наші зусилля, ми здатні допомогти і підтримати кожну людину і кожного роботодавця, який на це потребує.