Ми пам'ятаємо.....

В День пам’яті та при­ми­рен­ня, на передодні 75-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над фа­шиз­мом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні,  керівництвом Криворізької сільської ради  було здійснено покладання квітів до всіх пам’ятників загиблих у роки війни, які розташовані на території громади.

При­сут­ні схи­ли­ли го­ло­ви пе­ред ге­ро­ями, які від­важно й са­мо­від­да­но бо­ро­ли­ся з на­циз­мом та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

З причини ка­ран­ти­них за­хо­дів рада вирішила утриматися від проведення масових заходів, проте, кожний бажаючий житель може відвідати меморіальні комплекси з дотримуванням необхідних обмежень.

Також було організовано відвідування керівництвом ветеранів війни за місцем їх проживання.