Реалізовано проєкт на протидію поширенню COVID-19

Фото без описуВ Криворізькій сільській раді впроваджено проєкт «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», Міжнародною організацією з міграції (МОМ), за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

З метою реалізації заходів щодо протидії захворюванню на коронавірусну інфекцію для найбільш відвідуваних місць в громадах було облаштовано куточок для санітарно-гігієнічної обробки рук.

Дякуємо управлінню соціального захисту райдержадміністрації на чолі з керівником Валентиною Купцовою за співпрацю і допомогу у впроваджені проєкту.