Активна молодь - сильна громада!

Активна молодь Криворізької ОТГ .

4 серпня активна молодь Криворізької сільської ради відбула до м. Святогірськ на відпочинок. Криворізький сільський голова Анна Павлова подякувала молоді за активну життєву позицію та побажала молоді гарно відпочити, набратися сил та отримати нові знання від наставників. Адже, Криворізька громада є громадою, дружньою до дітей і молоді та одним із пріоритетних завдань є її мотивація та зацікавленість у розвитку громади. “Вирішення проблем починається з маленьких кроків. Щоб активізувати суспільство потрібна ідея, а починати треба з підтримки молоді. Чим більш активною буде молодь, тим швидше ми отримаємо активне громадянське суспільство”, – наголошує сільський  голова.

Організація дозвілля стала можливою завдяки фінансовій допомозі керівників підприємств громади.