Вітання з днем Прапора!

Фото без описуШановна громадо!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності,

слави і відродження України.Фото без опису

Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. З жовто-блакитним прапором наші захисники сьогодні ідуть у бій за незалежність і єдність України в зоні проведення АТО.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу.

Бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.

З повагою,

Криворізький сільський голова                                                                                       Анна Павлова