Сумуємо...

Фото без опису Криворізька сільська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус висловлюють щирі і глибокі співчуття з приводу передчасної смерті Віктора Шарова.

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток громади важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в сільськогосподарській галузі. З 2011 року Віктор Сергійович очолював  товариство з обмеженою відповідальністю «Добропільське сортонасінницьке підприємство».

Віктор Шаров входив до складу виконавчого комітету Криворізької сільської ради. Він був високопорядним, працелюбним, розумним чоловіком, який чесно і гідно прожив своє життя, залишивши плоди своїх добрих справ.

Висловлюємо наші щирі почуття скорботи рідним, близьким та колегам Віктора Сергійовича з приводу непоправної втрати.

Вічна пам’ять цій гідній і світлій людині, яка назавжди залишиться у наших серцях!