A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька громада
Донецька область, Покровський район

Звіт Криворізького сільського голови за 9 місяців 2020 року

Дата: 20.10.2020 16:00
Кількість переглядів: 119

                                                                             ЗВІТ

Криворізького сільського голови за 9 місяців  2020 року

Криворізька сільська рада у складі територіальної громади налічує 22 населених пунктів. У Криворізькій територіальній громаді наявні Шиловський та Добропільський старостинські округи. Згідно статистичного обліку населення станом на 01.01.2020 на території сільської ради проживає 4310 особи з наявністю 2327 домогосподарств.

За 9 місяців 2020 рік проведено 6 засідань виконкому сільської ради, на яких розглянуто 113 питань, та прийнято відповідні рішення:

Основні питання це соціальний захист і підтримка населення пільгових категорій:

- на квартирну чергу у цьому році 2 дитини (Толмачева і Кособоков), видано ордера 2 дітям сиротам: Фатєєв, Косарєв;

- безоплатне  харчування дітей пільгових категорій – 3436 грн.;

- виділено кошти на придбання інсуліну хворим на цукровий діабет для 20 хворим – 65тис.600грн.;

- програма 50 на 50 житло дітям-сиротам (50% виділяє сільський бюджет 50% обласний бюджет , на сьогодні об`явлений конкурс на закупівлю житла для дітей сиріт) – 80 тис.грн.

- соціальна допомога учасникам АТО- 43 тис.грн.;

- соціальна допомога учасникам ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АС –7тис.грн.;

- соціальна допомога афганцям – 8 тис.грн.;

- допомога на лікування тяжких хворих(депутатська допомога) –17 тис.грн.;

- соціальний автобус ( відкрито безкоштовне  автобусне сполучення до сіл:с.Добропілля,с.Камянка,с.Зелене,с.Завидо-Борзенка) -164 тис 652 грн.;

- Криворізькою сільською радою надається 4 види адміністративних послуг дані послуги безкоштовні :

- вчинено 229 нотаріальні дії, адміністративної послуги щодо здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування;

- Для надання соціальної допомоги по раді  видано довідок -2797 .

- протягом 9 місяців 2020 року звернулося -10 громадян, щодо отримання дотації за утримання в господарствах бджолосімей на загальну суму 95 тис. гривень. 

 

БЮДЖЕТ

За 9 місяців 2020 рік доходи місцевого бюджету ( податок на землю з фізичних, юридичних осіб,єдиний податок з фізичних юридичних осіб, орендна плата з фізичних і юридичних осіб, транспортний податок, акцизний збір , податок на нерухоме майно, Рентна плата за користування надрами , рентна плата за користування надрами, рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів), виконання плану 107,0%. Надходження доходів у місцевий бюджет: 1 кавртал-10%, 2 квартал-10% ,3 квартал - 50%, 4 квартал-30% тому основна частина робіт припадає на 3-4 квартал.

За 9  місяців  2020 року закуплено і встановлено 3 дитячих майданчика і один спортивний: с.Добропілля, с.Завидо-Кудашеве , село Надія (191 тис.грн.)

Всі бюджетні установи, заклади освіти та культури на належному рівні підготовлені до опалювального сезону 2020-2021 років, вугілля завезено.

В 2020 році освітлені села: с.Ракша, с.Лиман, с.Василівка, відрізок вул.Центральна с.Криворіжжя, відрізок вул..Молодіжна с.Добропілля, вул. Астахова с.Камянка, відрізок вулиць с.Камянка: вул..Садова та вул..Набережна,       вводиться в експлуатацію освітлення с.Матяшеве.

            До кінця 2020 року будуть  освоєні кошти 2,2млн. по освітленню : вул. Нова с.Криворіжжя, вул. Пушкінська с. Гуліве , с. Мирне, вул. Шкільна, вул. Вані Бабенко, вул. Степова в с.Добропілля

Стан доріг по громаді оцінюється як не  задовільний. Протягом звітного періоду 2020 року був проводений ямочний ремонт траси :с.Камянка, с.Юріївка,с.Шилівка,с.Гуліве, с.Василівка , відрізок дороги с.Криворіжжя-с.Лиман після звернення сільського голови кошти  були виділені з обласного бюджету.

Встановлено зупинку в с.Лиман, замовлена  зупинка на с.Мятяшеве..

 

Організація благоустрою населених пунктів:

Завезено пісок на 27 кладовищ ;

Вивезено стихійні звалищ ( сміття) – 54 машини в с.Добропілля.

Почищено колодязів : с.Криворіжжя вул..Степова, с.Гуліве, с.Юріївка -2 колодязі, с.Василівка,с.Зелене.

15 тис.грн. виділено на огорожу кладовища в с.Криворіжжя по вул..Степовій.

У селі Завидо-Кудашеве активною молоддю за сприяння керівництва сільської ради і спонсорських коштів було організовано і проведено благоустрій місцевого водоймища та облаштовано зону відпочинку для громади. Керівництвом ради були залучено спонсорські кошти на знак подяки молоді (17 чоловік) та організовано поїздку до м.Святогірськ.

            Основними помічниками і благодійниками по проведенню благоустрою території громади та проведенням свят у громаді є:

Керівництво ТОВ «Перспектива»,ТОВ  «Рута-Плюс»,ТОВ«ДСП», Ф.Г.Світлана ,Ф.Г. «Роза вітрів», Ф.Г. «Марія», ФОП: Круговий Андрій ,  Журко Микола, Деревенець Юрій, Гудзоватий Андрій ,Гудзоватий Олександр, Лашин Сергій, Чумаков Є.,  Мірошніков Тимофій, Хлопецький Іван, Лашин Юрій, Козлов Микола, Козлов Сергій, Татаренко Микола ,Маслак Микола, Зарубін Микола, Зарубіна Неллі, Кравченко Марина.

            Велика подяка громаді нашим жителям села , які зайняли активну позицію по наведенню порядку на території громади .

 

Житлове господарство та комунальна інфраструктура:

Було спрямовано за 9 місяців:

Добропільський округ – 92911 грн, у тому числі: встановлено пожежний кран в центральному водопровідному колодязі - 6402,71 грн, оплата електроенергії на очисних спорудах-13145,56 грн., поточний ремонт опалювальної системи дитячого садка «Казка»-46359 грн.; поточний ремонт вентиляційної системи та встановлення водогрійних баків 19744 грн; оплата електроенергії за вуличне освітлення -50461,15 грн.

Шилівський округ: спрямовано коштів за 9 місяців 123345,70 грн. у тому числі: встановлено пожежний кран в центральному водопровідному колодязі с.Шилівка-7288,51 грн.; поточний ремонт водопровідних вузлів та утеплення вуличних колонок в с.Шилівка-29449 грн; коригування кошторисної документації на будівництво об’єкта «Капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Кам‘янка» - 12521 грн.; поточний ремонт колодязів громадського користування - 58332,20 грн.

Криворіжжя: спрямовано за 9 місяців - 69946,81 грн. У тому числі: придбання лічильника, плити перекриття для колодязя – 15149 грн.; встановлення гідранта, облаштування пожежного вузла системи водопостачання с.Криворіжжя -53311,62 грн., вогнезахисна обробка дерев‘яних конструкцій горищних приміщень на об’єкті ЗДО «Сонечко» - 69999грн.; виготовлення проєктної документації «Монтаж системи пожежної сигналізації, керування евакуювання (в частині системи сповіщення про пожежу і покажчиків евакуювання) устаткування передавання тривожних сповіщень» на об’єкті ЗДО «Сонечко» - 34977,58 грн., чистка каналізаційних ям -9000 грн.

За 9 місяців  2020 року надано соціальних послуг 1500 особам, які отримали  продуктові набори від ТОВ  «Перспектива» , яка займаються благодійною допомогою пільговим категоріям громадян і засобів індивідуального захисту отримали багатодітні родини та умовно одиноко проживаючі жителі похилого віку від громадської організації «Червоний хрест».

Було виділено кошти на заходи запобігання занесенню і поширенню на території України СОVІD-19 - 100 тис.грн;, постійне обслуговування державною аварійно - рятувальною службою об‘єктів на території сільської ради 27600грн.

В рамках співпраці з управлінням соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації від Міжнародної організації з міграції на територію ОТГ виділено 8 наборів для миття рук для запобігання занесенню і поширенню на території громади СОVІD-19, які встановлені в найбільш відвідуваних місцях.

Сільська рада згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу» надає жителям сільської ради первинну правову допомогу, в рамках співпраці з Добропільським бюро правової допомоги. Було проведено 3 виїзні прийоми спеціалістами бюро і 3 онлайн консультації.

Аналіз роботи виконавчого комітету сільської ради у звітному періоді засвідчує, що основні завдання, які передбачені Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" вирішувались послідовно і результативно. Окремі недоліки в роботі є, але я аналізую їх та намагаюся їх виправляти. Наша сільська рада, виконавчий комітет, депутати і я - ми всі працюємо для нашої громади і намагаємося допомогти у вирішенні різних питань.

І це лише тільки за 9 місяців.

           

Тісно співпрацюю з активною молоддю( с.Завидо-Кудашеве, с.Надія, с.Лиман ,с.Мирне ) на території громади, наші двері завжди відкриті для нових ідей і починань.

 

Вдячна своєму колективу, депутатам, членам виконкому , керівникам комунальних установ, які завжди намагаються  підтримати мене у вирішенні різних питань та справ.

 

Бажаю нам усім, пережити цей складний рік і в наших оселях буде мир, злагода і любов , буде мир у нашій країні, а зло нехай лишається у минулому.

Миру та порозуміння нам усім у Криворізькій об’єднаній територіальній громаді.

Бо громада для мене- це друга донька. Саме ми з депутатськими корпусами трьох сільських рад приклали максимум зусиль для того, щоб Криворізька ОТГ процвітала, і увійшла в історію. Я дуже пишаюсь тим, що Криворізька громада не зникла з мапи УКРАЇНИ, і це не пусті слова.

 

З повагою,   

Криворізький сільський голова                                              А.І.Павлова

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень