Відділ з попредження НС Добропільського району

Люди, схаменіться! Не випалюйте траву, сміття та опале листя!

З початку 2021 року і станом на 05 квітня на території Добропільщини  виникло 46 пожеж, з яких за 1 та 2 квітня - аж 13!!! При цьому 25 пожеж (54%) сталося на відкритих територіях внаслідок випалювання сухої рослинності або сміття.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, адже суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;

• розводити багаття у лісі та лісопосадках;

• палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

• залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

• спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських угіддях;

• дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Також рятувальники нагадують, що за спалювання сухостою наступає адміністративна та кримінальна відповідальність!!!