ОГОЛОШЕННЯ про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 виконавчий комітет Криворізької сільської ради щорічно в період з 01 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Виконавчий комітет Криворізької сільської ради звертається до громадян, які перебувають в черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов, щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року.

Перереєстрація здійснюватиметься на підставі надання громадянами наступних документів:

Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному обліку;

Копія свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);

Копії паспортів (1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім'ї;

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;

Довідки з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім'ї, копія пенсійного посвідчення;

Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;

Копії документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку.

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.