Співробітники ДСНС закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки

Теплі осінні дні сприяють тому, що громадяни на власних присадибних ділянках активно наводять лад, спалюючи суху траву. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються і завдають шкоду як господарствам, так і становлять загрозу здоров’ю та життю людини. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів. Гасіння таких пожеж пов’язано з подоланням великих труднощів, затратою значних матеріальних засобів і людських ресурсів. Більшість випадків пожеж на відкритих територіях стаються саме через людський фактор і елементарне недотримання людьми правил безпеки. До загорання може призвести кинутий недопалок чи сірник або необережне поводження з вогнем при розведенні багаття.

Саме тому співробітники ДСНС закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки: бути вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем, стежити за розведеним багаттям, не розводити вогонь на відкритих ділянках приватних домогосподарств та не спалювати суху траву.