Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Криворізької об'єднаної територіальної громади на 2021-2024 рр."

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Криворізькій ОТГ триває процес написання Стратегії розвитку Криворізької об’єднаної територіальної громади на 2021-2024 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Криворізької ОТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

Результати опитування є важливими для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії Криворізької ОТГ на 2021-2024 роки

Розраховуємо на цікаву співпрацю.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ