Рятувальники та поліцейські провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у дошкільному навчальному закладі №4 «Ластівка»

23 листопада інспекторський склад Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області та співробітники Відділення поліції №1 Покровського РУП ГУ НП у Донецькій області зустрілися з вихованцями та педагогічним колективом Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №4  «Ластівка» відділу освіти Добропільської міської ради. У цікавій та доступній формі вони наголосили дітям та вихователям на забороні брати до рук небезпечні знахідки, а натрапивши на снаряд одразу телефонувати за номером «101» або «102». Також дітей закликали обминати покинуті будівлі, недобудови, звалища та в жодному разі не підіймати покинуті речі: сумки, пакети, мобільні телефони тощо.

В кінці бесіди співробітники екстрених служб вручили дітям листівки з правилами безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних предметів.