23 листопада Добропільські рятувальники взяли участь у конференції в режимі онлайн з Гуманітарним відділом Криворізької сільської ради. В ході проведення конференції були обговорені питання стосовно стану пожежної та техногенної безпеки закладів освіти Криворізької об’єднаної територіальної громади, безпека життєдіяльності дитини, вимоги документації у сфері пожежної та техногенної безпеки. Особливу увагу рятувальники приділили порушенням вимог пожежної та техногенної безпеки, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей та розповіли про необхідність навчання дітей дошкільного та шкільного віку діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.