27 листопада співробітники Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області вирушили у профілактичний рейд житловим сектором села Золотий Колодязь Щахівської територіальної громади Покровського району.

Враховуючи сумну статистику, під час рейду інспектори ДСНС наголосили господарям приватних домоволодінь на дотриманні правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Зокрема, оглядаючи печі у помешканнях багатодітних родин та соціально незахищених верств населення, рятувальники вказали на наявні недоліки та надали рекомендації щодо їх усунення.

Також співробітники Служби порятунку звернулися з проханням не залишати печі, що топляться без нагляду та не доручати догляд за ними малолітнім дітям.

Така профілактична роботи наразі активно триває у всіх районах області.