1 сесія сільської ради VIII cкликання.

«Голгоф голодної смерті»

27 листопада в приміщенні Добропільської ЗОШ було проведено хвилину пам'яті та шанування «Голгофа голодної смерті», після заходу депутати Криворізької ОТГ разом з членами громадської організації «Добробут» побували біля пам'ятного знака жертвам голодомору та поклали колосся пшениці.

10:20 30.11.2020

Переваги отримання легальної заробітної плати

Щоразу ми повертаємось до теми легального працевлаштування та прозорості заробітку. Сьогодні це актуально, як ніколи. Карантин вніс свої поправки у режим роботи багатьох підприємств та підприємців.

08:58 16.10.2020

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

09:36 15.10.2020

З вірою в захисників

З метою вшанування пам'яті, мужності та героїзму загиблих захисників незалежності та територіальної цілісності України, в рамках обласної  акції "З вірою в захисників", було здійснено відвідування могили загиблого учасника антитерористичної операції  Броваренка Олексія Анатолійовича.

09:03 15.10.2020

Як відрізнити COVID-19 від грипу та ОРВІ

Розпочинається сезон грипу, і вже зараз можна сказати, що завдяки пандемії коронавірусної інфекції цей сезон буде значно складнішим і небезпечнішим,  ніж  минулий.

08:58 15.10.2020

Здійснено прийом громадян спеціалістами Добропільського бюро правової допомоги

08 жовтня 2020 року, відповідно до Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Криворізької ОТГ на 2020-2021 роки, у приміщенні Добропільської сільської ради фахівцями Добропільського бюро правової допомоги, при підтримці керівництва ОТГ, проведено виїзне консультування місцевих громадян та надана безоплатна юридична допомога задля захисту та правової обізнаності населення.

14:44 12.10.2020