Профілактичні заходи, спрямовані на запобігання пожежам на території лісництва

09 липня Добропільські рятувальники спільно з працівниками Білозерського лісового господарства провели профілактичні заходи, спрямовані на запобігання пожежам на території лісництва. Під час заходу фахівці ДСНС поспілкувались з відпочиваючими та нагадали їм про заборону відвідування лісів у пожежонебезпечний період. Крім того наголосили, що лісова пожежа - надзвичайно непередбачуване та руйнівне явище, яке вражає своїми масштабами, наслідками та швидкістю розповсюдження. Співробітники Служби порятунку зауважили, що за провокування лісових пожеж, завдання шкоди екосистемам та винищення лісонасаджень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальності.   Також, користуючись нагодою, громадянам нагадали порядок дій у рази виникнення пожежі й попередили, що у разі масштабного загоряння боротися з вогнем небезпечно. Тому слід негайно повідомляти Службу порятунку за номером телефону «101».

14:35 10.07.2020

Skype- співбесіда – що треба знати, щоб бути в тренді?

Достатньо новим і успішним трендом в проведенні співбесід є Skype-інтерв'ю. Цей робочий інструмент є найбільш оперативним і дешевим способом комунікації, а у період карантину особливо стає актуальним, через обмеження живого спілкування. Тому з метою ознайомлення шукачів роботи з останніми трендами у сфері підбору персоналу, фахівчиня Добропільського міського центру зайнятості провела вебінар «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype?»

14:32 10.07.2020

КОРОНАВІРУС – ЗАГРОЗА ДЛЯ ЛЮДСТВА

Станом на 8 липня в Україні підтверджено 50414 випадків СOVID-19, з них 23119 одужали, 1306 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 807  випадків.

14:24 10.07.2020

РОЗРАХОВУЙТЕ МАЙБУТНЮ ПЕНСІЮ ОНЛАЙН

Відтепер в особистому кабінеті на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України доступний «Пенсійний калькулятор», який дає змогу розрахувати пенсію за віком згідно із ст.ст. 26, 27, 28, 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

14:21 10.07.2020

ОНЛАЙН ОПЛАТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Онлайн оплата житлово-комунальних послуг – це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину. Зважаючи на те, що в зоні ризику захворювання коронавірусною інфекцією насамперед є люди поважного віку, звертаємося до молоді з проханням допомогти літнім людям зорієнтуватися в онлайн можливостях та сплатити комунальні послуги дистанційно.

19:02 09.07.2020

Як не помилитися у виборі професії.

08 липня  2020 р. у Добропільському міському центрі зайнятості було проведено чергове  дистанційне  засідання клубу "Обираємо майбутнє разом" для батьків учнівської молоді.

10:42 09.07.2020

Реалізовано проєкт на протидію поширенню COVID-19

В Криворізькій сільській раді впроваджено проєкт «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», Міжнародною організацією з міграції (МОМ), за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

19:19 07.07.2020

Заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків в діяльності Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області у І півріччі 2020 року

На виконання Заходів щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків в діяльності Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області,  Закону України «Про запобігання корупції», інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області  організовано роботу, спрямовану на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків, причин, запобігання корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів.

19:17 07.07.2020