Рейд на місцевих водних об’єктах

Днями рятувальники Добропілля провели рейд на місцевих водних об’єктах. Під час заходу фахівці ДСНС повідомили про кількість нещасних випадків на водоймах області, а також про складність порятунку людей на воді. Крім того, пояснили відпочиваючим, що основними причинами загибелі на водоймах є: купання в стані алкогольного сп'яніння, купання у не відведених для цього місцях та порушення елементарних правил поведінки. Також, звернули увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання, пояснювали, що небезпечно купатися поодинці та відпливати далеко від берега.

21:36 06.07.2020

Проведено хлорування води у колодязях

Сьогодні на території Криворізької сільської ради і Шилівського округу було проведено хлорування води у колодязях загального користування, що знаходяться на балансі сільської ради. Загальна кількість охоплених об'єктів - 14.

21:22 06.07.2020

Підсумки роботи з благоустрою

Громадськість все більше усвідомлює, що проблеми санітарної очистки  громади, в тому числі благоустрою території населених пунктів - наші спільні проблеми, і тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс ми можемо досягти відчутних результатів і ми їх досягаємо.

17:43 04.07.2020

Портфоліо кар’єрного просування – будуй кар’єру вже зараз!

Портфоліо кар’єрного просування – є незамінним інструментом самопрезентації для новачків у професії, адже це чудова можливість продемонструвати  найкращі роботи,  досягнення та потенціал. Тому Добропільський міський центр зайнятості продовжує роботу зі студентською молоддю та залучає її до вебінарів на тему «Удосконалення власного портфоліо», з метою розширити можливості початківців на шляху до самореалізації себе у обраній професіональній сфері.

20:46 03.07.2020

Мрія жителів с.Завидо-Кудашеве здійснена!

Дуже багато років жителі села Завидо-Кудашеве мріяли облаштувати місце для відпочинку на місцевому водоймищі, яке раніше користувалося попитом у літній період .

15:05 03.07.2020

Коронавірус реальний

Весь минулий тиждень в Україні фіксувалися нові антирекорди в кількості нових хворих на коронавірус, не вийнятком нажаль залишається і Донецька область. Протягом доби 30 червня на Донеччині лабораторно підтвердили 74 випадки COVID-19. З початку карантину зареєстровано 555 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

13:44 02.07.2020

Добрі справи для громади

За проханням сільського голови Анни Павлової, фермерським господарством "Роза вітрів" було проведено благоустрій сільських територій в с.Новокриворіжжя.

12:32 01.07.2020

Ініціатива громадян

За ініціативи Зеленевич Надії Павлівни на території кладовища по вулиці Миру в с.Криворіжжя було організовано прибирання.

13:51 30.06.2020