Увага! Форум нової доби "На кордонах"

Запрошуємо на перший у Європі віртуальний форум громадянського суспільства! Ні, це не про конференцію за допомогою ZOOM чи спостереження за трансляцією в YouTube. Це спеціально створений віртуальний простір, у якому ти зможеш взаємодіяти з іншими гостями, обравши собі аватара. Унікальні властивості платформи дають можливість спілкуватися з групами людей у режимі віртуального часу, обмінюватися повідомленнями в секретних чатах, слухати лекторів, відвідувати виступи артистів, ділитися враженнями у соціальних мережах та навіть робити селфі!

15:07 12.06.2020

День Європи в Україні!

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

13:49 20.05.2020

Флешмоб до Дня вишиванки. Долучаймося!

В третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – це свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

22:52 19.05.2020

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

11:55 18.05.2020

Привітання ветеранів!

Усе більше віддаляються від нас грізні роки Великої Вітчизняної війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам'яті народної, ні з скрижалей історії.     Учасники Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян, - і сьогодні серед нас. Та, на жаль, з кожним роком їх – живих сторінок історії, залишається все менше. Тим більшу повагу і любов ми маємо віддавати нашим дорогим ветеранам.

08:57 12.05.2020