Зі святом вас, матусі!

Дорогі жінки! Милі мами!     Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері!      Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!     Нехай ваші серця, любі матусі, зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

12:19 10.05.2020

Вітаємо зі святом!

В цьому році наша країна відзначає 75 річницю Перемоги над  німецько-фашистськими загарбниками. Це велике свято – радість та біль для нашого народу.  Скільки б років ще не минуло, сьогоднішні та майбутні покоління повинні берегти у пам’яті світлі імена героїв, які воював за мирне життя та незалежність своєї Вітчизни!

11:47 09.05.2020

Ми пам'ятаємо.....

В День пам’яті та при­ми­рен­ня, на передодні 75-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над фа­шиз­мом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні,  керівництвом Криворізької сільської ради  було здійснено покладання квітів до всіх пам’ятників загиблих у роки війни, які розташовані на території громади.

23:55 08.05.2020

Облаштування пам'ятників у громаді

Традиційно, кожного року до Дня Перемоги здійснюється упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих воїнів Другої світової війни. Цей рік не став виключенням.

15:50 08.05.2020

Робота депутата у виборчому окрузі

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку територій, житлово-комунального господарства, торгівлі та підприємництва, яке відбулося 23 квітня 2020 року, депутатом Надією Кравченко було зачитане звернення від жителів с.Добропілля щодо спилювання старих дерев та прибирання сміттєзвалищ на місцевому кладовищі.

13:44 06.05.2020

Допомога громадянам ОТГ від ТОВ "ПЕРСПЕКТИВА"

Найбільш вразливими верствами населення є пенсіонери, особи з інвалідністю, самотні, непрацездатні громадяни та багатодітні, малозабезпечені сім‘ї, а в період пандемії в Україні, вони дуже потребують уваги та допомоги.

13:48 05.05.2020

Благоустрій пам'яток історії

Традиційно, напередодні Дня пам'яті та Примирення і Дня Перемоги наводиться благоустрій біля братських могил, поховань та пам’ятників періоду Другої Світової війни.

13:07 28.04.2020

34-та річниця Чорнобильської катастрофи

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 34 роки.

20:17 26.04.2020