Відкриття дит. манданчика.

22 серпня 2016 року відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику «Казковий світ» в селі Криворіжжя.

08:37 31.08.2016

Вшанування

26 квітня 2016 року в будівлі Новофедорівського сільського клубу відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС : Москаленка Олександра Васильовича та Гнібеду Юрія Миколайовича (внутрішньопереміщену особу).

21:30 27.04.2016

Чорнобиль

23.04.2016 року в залі засідань сільської ради було проведено вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС: Фоменка Павла Вікторовича, Гудзоватого Олександра Якимовича та Какоріна Ельдара Сабіровича (учасника АТО). Хвилиною мовчання вшанували пам'ять покійної  Іваненко Лідії Павлівни, яка також приймала участь в ліквідації наслідків. Велике вам спасибі за вашу мужність та відвагу.

15:44 23.04.2016

новини

12 березня 2016 року в с. Криворіжжя було проведено свято Масляної з концертом, конкурсами, ярмаркою.

20:26 17.03.2016

8 березня

8 березня  у будівлі Криворізької школи жінок зі святом вітали учасники художньої самодіяльності клубів сільської ради, школярі та дітлахи із дитячого садочку "Сонечко". Привітали жінок сільський голова Р.В.Удовик та голова жіночої організації сільської ради Г.В.Броваренко. Порадували слух гостей вокальний колектив "Заспів" на чолі з художнім керівником І.М.Іваненко.

20:53 08.03.2016

8 березня

6 березня відбувся святковий концерт з нагоди жіночого свята у Новофедорівському сільському клубі. На концерті були присутні голова Добропільської районної ради Т.М.Бєлянкіна, голова районної  жіночої організації Л.В.Наровілова та сільський голова Р.В.Удовик. Жінок привітани зі святом учасники трьох клубів сільської ради.

20:45 08.03.2016

8 березня

5 березня в Завидо-Кудашівському сільському клубі учасники художньої самодіяльності, діти з дитсадка "Калинка" та школярі привітали жінок зі святом весни. На святі були присутні гості голова Добропільської районної ради Т.М. Бєлянкіна , голова районної жіночої організації Л.В. Наровілова та сільський голова Р.В.Удовик.

20:37 08.03.2016