Від сьогодні через Дію люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру, – Марина Лазебна До уваги

Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами.

Увага анкетування

З метою оцінювання якості послуг з оздоровлення та відпочинку, які надаються дитячими закладами оздоровлення та відпочинку Донецької області Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації  просить прийняти участь в он-лайн анкетуванні дітей шкільного віку та їх батьків.

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

Верховна Рада посилила відповідальність за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Верховною Радою прийнято Закон України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі? (реєстр. № 3908-1).

Мінсоцполітики планує розширювати програми державної підтримки сімей з дітьми

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, коментуючи плани діяльності міністерства, зазначила про необхідність розширення та удосконалення програм державної підтримки сімей з дітьми.

Урядом підвищено розмір допомоги на дітей із тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність та покращено умови надання допомоги вразливим верствам населення

Уряд на засіданні 7 липня схвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.