3 грудня - Міжнародний день людей  з обмеженими можливостями

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

Сьогодні, 02 грудня, - Міжнародний день боротьби за скасування рабства, започаткований ООН. Дата обрана не випадково, оскільки саме 02 грудня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

100-річчя Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки

Гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує, що у листопаді–грудні цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – останньої спроби збройним шляхом повернути втрачену державність. Водночас Україна вшановуватиме вояків Армії УНР, розстріляних біля містечка Базар.

Онлайн-нарада з питань стану протипожежної безпеки

23 листопада поточного року відбулась онлайн-нарада з питань стану протипожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та  охорони праці  в осінньо-зимовий період  у закладах освіти Криворізької сільської ради, спільно з представником Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

План масових культурно-мистецьких заходів, які планується провести у грудні 2021 року на території Криворізької сільської ради

З метою висвітлення культурних подій на території Криворізької ОТГ та інформування громадськості про заплановані заходи, гуманітарний відділ Криворізької сільської ради інформує про проведення різноманітних заходів у грудні 2021 року в закладах культури громади, за умови покращення епідемічної ситуації. До уваги мешканців бесіди, розваги, години спілкування, квести, флешмоби, святкові програми та ін.

Свято осені в дитячому садочку «Калинка» Криворізької громади

10 листопада поточного року в закладі дошкільної освіти № 22 «Калинка» Криворізької сільської ради відбувся чудовий осінній ярмарок, на якому були представлені різноманітні дари осені, поробки з овочів та фруктів.