ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ З 01 ГРУДНЯ 2021 РОКУ  ПЕНСІОНЕРАМ, У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ До уваги

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ З 01 ГРУДНЯ 2021 РОКУ ПЕНСІОНЕРАМ, У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

З 1 грудня 2021 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму (з 1854 грн. до 1934 грн.), передбаченого Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік».

29 вересня 2021 року Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо відновлення місячної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) та податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

ЗАЯВА НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ – ШВИДКО, ЛЕГКО, ДИСТАНЦІЙНО!

Автоматичне призначення пенсії – онлайн сервіс подачі документів на призначення пенсії за фактом досягнення пенсійного віку майбутньому пенсіонеру через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень. Пенсію буде призначено автоматично при досягненні громадянином пенсійного віку з урахуванням усіх наявних у Пенсійному фонді України даних та поданих документів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «ГАРЯЧІ ЛІНІЇ» СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Фахівці Фонду нададуть відповіді та консультації на турбуючі питання, а також допоможуть зорієнтуватися в новітніх онлайн-сервісах Пенсійного фонду України.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ КОЛИШНІМ СЛУЖБОВЦЯМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Особи, які мають право на пенсію за Законом №2262 при наявності встановленої вислуги на військовій службі мають право на довічну пенсію за вислугу років.