ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «ГАРЯЧІ ЛІНІЇ» СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Фахівці Фонду нададуть відповіді та консультації на турбуючі питання, а також допоможуть зорієнтуватися в новітніх онлайн-сервісах Пенсійного фонду України.

Роботодавцю! Хочеш працювати швидко та ефективно?  До твоїх послуг «Електронний кабінет страхувальника»!

Роботодавцю! Хочеш працювати швидко та ефективно? До твоїх послуг «Електронний кабінет страхувальника»!

Тут можна переглянути звітні дані зі сплати ЄСВ, самостійно отримати електронні довідки з даними про страховий стаж та заробітну плату працівників, а також ознайомитись з іншою корисною інформацією.

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2021 РОКУ  ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 65-РІЧНОГО ВІКУ

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2021 РОКУ ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 65-РІЧНОГО ВІКУ

З 1 грудня 2021 року мінімальна заробітна плата в Україні зросте із 6000,00 грн. до 6500,00 грн. Відповідно це вплине і на розмір пенсійних виплат пенсіонерів, які мають 65 років і більше.

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ З 01 ГРУДНЯ 2021 РОКУ  ПЕНСІОНЕРАМ, У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ До уваги

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ З 01 ГРУДНЯ 2021 РОКУ ПЕНСІОНЕРАМ, У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

З 1 грудня 2021 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму (з 1854 грн. до 1934 грн.), передбаченого Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік».