Перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму

З 1 липня 2021 року  Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму (з 1769 грн. до 1854 грн.), передбаченого Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік».

УВАГА  ПРАЦЮЄ «ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР»

УВАГА ПРАЦЮЄ «ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР»

Користуйтесь зручною послугою на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. «Пенсійний калькулятор» – інструмент який розраховує розмір майбутньої пенсії.

Хто такий викривач? Які права він має? Чому вам це потрібно знати?

Викривач — це особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про корупційне правопорушення, якщо інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою або іншою діяльністю.

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ОК-5 чи ОК-7? ЗАМОВЛЯЙТЕ ЇЇ ОНЛАЙН!

Реєструйтесь на вебпорталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та замовляйте довідки з QR-кодом. 1. Авторизуйтеся в особистому кабінеті Вебпорталу за електронним цифровим підписом або за BankID. 2. В категорії «Дані з реєстру застрахованих осіб», оберіть розділ «Запит на отримання електронних документів» – «Довідка про трудовий та страховий стаж». 3. Заповніть новий запит особистою інформацією, натисніть «Відправити до ПФУ».

Розпочато формування листків непрацездатності в електронному форматі

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

ПЕРЕРАХУНОК ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

З 1 квітня без додаткового звернення особи, органи Пенсійного фонду України в Донецькій області, провели перерахунок пенсії тим громадянам, які на 1 березня 2021 року, набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) на найбільш вигідних умовах.

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного  пенсійного страхування надає  можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії громадян. Якщо для призначення пенсії страхового стажу не вистачає, то законодавством дозволяється брати добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.