Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає прекрасна жінка,

Павлова  Анна Іванівна, Криворізький сільський голова!

Колектив сільської ради, депутатський корпус щиро вітають зі святом іменниницю. Бажаємо, щоб всі події в житті і починання в будь-якій справі були пронизані любов’ю, теплом і розумінням близьких! Бажаємо завжди блищати своєю красою і бути наповненою світлом і енергією! Добробуту, душевної рівноваги, досягнення всіх поставлених цілей і  везіння! І нехай усі ці побажання виконуються на тлі міцного здоров’я!

Вітання ювілярки!

Сьогодні свій 80-ти річний ювілей святкує жителька села Криворіжжя Засядьвовк Світлана Гаврилівна.

13:17:43 20.09.2020

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує Гусєва Тетяна Іванівна, завідувач сектором соціальної політики сільської ради, депутат Криворізької сільської ради.    Колектив і депутатський корпус сільської ради вітають Вас, Тетяно Іванівно. Бажаємо достатку та гармонії, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що ви побажаєте сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи.

21:40:51 16.09.2020

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій ювілейний день народження святкує депутат сільської ради Гудзоватий  Андрій Сергійович.      Криворізька сільська рада вітає Вас, Андрію Сергійовичу, зі святом і бажаємо, щоб кожен день життя був щедрим на незабутні враження, а серце ніколи не пізнало б біль самотності, щоб панували в ньому тільки любов і радість!

13:56:58 15.09.2020

Вітаємо з днем народження!

Колектив Криворізької сільської ради вітає з днем народження Світлану Благову, провідного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення сільської ради.      Бажаємо іменниниці радості і приємнощів. Нехай від щастя іскряться очі, а всі мрії здійсняться. Нехай буде чудовий настрій і Ваш дім завжди наповняють добро, любов і господнє благословення!

13:33:02 22.06.2020

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні свій 85-річний ювілей відзначає жителька Криворізької громади Гудзовата Віра Якимівна.

15:09:48 12.06.2020

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні колектив Криворізької сільської ради вітає з днем народження молодого, енергійного, креативного спеціаліста - діловода, Козлову Алесю Фахрадинівну.      В цей день бажаємо їй здійснення важливої мрії, нехай кожен день на тебе чекають щирі радощі, великі пригоди та добрі новини. Бажаємо міцного здоров’я та незмінного щастя, взаємної любові та постійного благополуччя!

17:17:44 06.06.2020